İzzet Öğretmiş - Web Tasarım, Grafik Tasarım

Download vCard

Grafik Tasarım

15 Temmuz 2013, by ogretmis, category Grafik Tasarım

Grafik tasarım kapak resmi.

 

Grafik tasarım aşamasında kurumsal kimlik oluşturmada ihtiyacınıza en uygun yaratıcı görsel çözümleri hedefliyoruz, kitap kapağı ve düzenlenmesi, katalog, broşür, ilan çalışmaları, logo tasarımı, katalog, kartvizit uygulamaları bazı kurumsal kimlik çalışmalarımızdandır.

Basılı medya ortamında kurumunuzun prestijini ön plana çıkaran işleri bilgiyle, yetenekle, çok çalışmayla ve özenle hazırlayarak ve bu işte iyi olduğumuzu bilerek sizlere sunuyoruz.

Digital ortamdaki gelişmeler her nekadar ihtiyacın arttığı alan olarak öne çıksa da grafik tasarım ve basılı medya ürünleri halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır.

Markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi basılı medya aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde iyi bir çözüm ortağına ihtiyacınız vardır.

İzzet Öğretmiş işte bu çözüm ortaklığını sunuyor. Sizin için gelecekteki marka konumunuzu oluştururken doğru yöntemleri uygulayarak orta ve uzun vadede başarınızı şansa bırakmıyor.

Sizlerde yöntemlerimizle rahatlıkla hedeflediğiniz noktalara gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

So, what do you think ?