İzzet Öğretmiş - Web Tasarım, Grafik Tasarım

Download vCard

Web Tasarım

14 Temmuz 2013, by ogretmis, category Web Tasarım

Web tasarım kapak resmi.

 

Web site tasarımı konusuna çok farklı bir bakış açısı olan İzzet Öğretmiş klişeleşmiş web site tasarımı anlayışının teknolojinin önünde engel olmaktan öte gidemediği bilincini, en iyi şekilde; verdiği hizmetlerle, müşterilerinde bıraktığı memnuniyetle ve yine müşteri aracılığıyla büyüyen müşteri kitlesiyle göstermiştir.

Web Site Tasarımı, Yazılım, Flash TasarımGrafik Tasarım dallarında İzzet Öğretmiş ve ekibi; web siteniz için tek fikir düşüncenin değil, çoklu çalışma sistemiyle üretilen hizmetin kalitesini gösterme çabasındadır.

Grafik tasarım olarak görsellik açısından oldukça zengin olduğu halde, hız olarak da bir çok siteden daha hızlı çalışan internet siteleri tasarlıyor, müşterilerimizin kimliğiniinternet üzerinde en güzel ve en hızlı şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

Bilgisayar ve internetin beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yayılmasıyla büyük bir pazar doğmuştur. Bu pazar; tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen herkese açık olmakla birlikte, bir çok reklam aracında olduğu gibi uçuk rakamlara değil tahmin edilenden çok daha az rakamlara mal olmaktadır.

Web sitesi en ucuz reklam aracıdır” Tezinin her zaman arkasındayız. Diğer reklamyöntemlerine bakalım. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; A5 boyutlarında tek yönlü 115 gr. kuşe kağıt 1000 adet için ödemeniz gereken en düşük ücret 59 TL dir. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz.

Web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur. Bizim sitelerimiz bir yılda ortalama 5000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorlarıreklam ve hit sitelerisayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız. Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size extra bir müşteri imkanı sağlamaz. Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında Web sitesi en ucuz reklam aracıdır felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Sizi gerçekten yansıtan bir web sitesi sahibi olmanız elinizde var olabilecek en iyi tanıtım aracıdır. Sizinle ilgili bilgi almak isteyenleri; Hareketli görüntülerle, sesli sunumlarla ve sürekli değiştirilebilen içeriğiyle cezbeder, bu da size yeni müşteriler ve yeni iş alanları kazandırır.

2 Comments

  1. kaliteli web tasarım |

    Çok uzun süredir araştırdığım konuydu çok teşekkür ederim

    Cevapla

So, what do you think ?