İzzet Öğretmiş

Download vCard

Download Nedir?

23 Temmuz 2013 | Sosyal Medya | İzzet Öğretmiş

İnternette dolaşırken, en çok kullanacağınız özelliklerden biri de dosya çekimi yani download’tır.

Genellikle download için yapmanız gereken tek şey, aradığınız programı bulduktan sonra sadece “download“ linkine tıklamaktır. Linke tıkladıktan bir süre sonra karsınıza “Save Target As” adlı bir pencere çıkar. Bu pencerede çektiğiniz dosyayı hard diskinizde nereye koymak istediğinizi seçersiniz.

Programın çekimi bittikten sonra daha önce seçmiş olduğunuz klasörden programı çalıştırabilirsiniz.

Modem bağlantısıyla çok büyük dosyaların çekilmesi gerçekten de uzun zaman almaktadır. Bu konuda yardımcı programlarda vardır.

Bunlardan en ünlüsü GetRight‘tır.

GetRight programının en büyük özelliği internet dosya yükleme yaparken istediğiniz anda bu yüklemeyi kesip, daha sonra istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz!

Facebook'da Paylaş   Twitter'da Paylaş   Instagram'da Paylaş   Linkedin'de Paylaş   Pinterest'de Paylaş   Tumblr'da Paylaş   Odnoklassniki'de Paylaş   Vkontakte'de Paylaş   Stumbleupon'da Paylaş   Digg'de Paylaş   Whatsapp'da Paylaş   E-mail ile Paylaş

1 Yorum

  1. Yasin |

    bu yorumlarinla insanlari manipule ediyorsun geyigini zikrettikten sonra artik sen begeniyorsan begenmemeye, begenmemissen de begenmeye devam edebilirsin.

    Cevapla

Dilerseniz Yorum Yapabilirsiniz!