İzzet Öğretmiş

Download vCard

Html ve Css Öğrenmek İçin Hiçbir Zaman Geç Değil

18 Nisan 2010 | Web Tasarım | İzzet Öğretmiş

Web sayfalarının yapımında kullanılan kodlama dillerini öğrenerek gelecekte bambaşka işlerin kapısını aralayabilirsiniz.

İnternet okur yazarlığı son yıllarda büyük bir önem kazandı. İnterneti hakkıyla kullananlar artık günlük hayattaki birçok işi kolay yoldan halledebiliyor. Online dünyanın nimetlerinden faydalanmanın bir adım ötesinde, internette yalnızca kullanıcı olmayı değil, üreten taraf olmayı arzuluyorsanız işe HTML ve CSS öğrenerek başlayabilirsiniz.

İnternet ExplorerFirefox, Opera ve Chrome gibi web tarayıcıların yorumlayarak kullanıcıya sunduğu arayüzlerin hazırlanmasında kullanılan HTML (Hyper Text Markup Language), internette birşeyler yapmak isteyenler için atılması gereken ilk adım. HTML dosyalarıyla birlikte kullanılan CSS (Cascading Style Sheets) ise hazırlanan HTML dosyalarının ayrıntılı şekilde biçimlendirilmesini sağlayan bir standarttır.

HTML Görsel Eğitim Seti

Web tasarımına adım atmak için öncelikle HTML öğrenmeli ve modern tasarımlara imza atmak için CSS‘in derinliklerine inmelisiniz. Görsel Eğitim’in sunmakta olduğu HTMLGörsel Eğitim Seti‘yle yola çıkarak HTML’i tüm ayrıntılarıyla öğrenme şansına sahipsiniz. 11 saatlik bu eğitimde HTML’in tüm ayrıntılarına değinilirken CSS’in ne olduğunu ve nasıl kullanıldığı konusunda da değerli bilgiler veriliyor.

Dreamweaver Göresel Eğitim Seti

Görsel eğitim, HTML ve CSS dosyalarının düzenlenmesinde neredeyse endüstri standardı haline gelmiş başarılı yazılım Dreamweaver’ı öğrenmek isteyenlere de kolay bir çözüm sunuyor. 32 saatlik ayrıntılı video anlatımından oluşan bu eğitimle Adobe‘nin Dreamweaver‘ını nasıl kullanacağınızı ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Visual C#.Net Görsel Eğitim Seti

Görsel eğitim, Windows tabanlı programlama konusunda kendini geliştirmek isteyenler için kapsamlı çözümler de sunuyor. Piyasada kullanılabilecek, hatta satılabilecek boyutta bir yazılım projesinin yapımını ayrıntılı şekilde anlatan Visual C#.Net görsel eğitim, genç programcılara ve programcı adaylarına kapsamlı bir projeyle C#.Net programlamayı öğrenme olanağı sunuyor.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz!

Facebook'da Paylaş   Twitter'da Paylaş   Instagram'da Paylaş   Linkedin'de Paylaş   Pinterest'de Paylaş   Tumblr'da Paylaş   Odnoklassniki'de Paylaş   Vkontakte'de Paylaş   Stumbleupon'da Paylaş   Digg'de Paylaş   Whatsapp'da Paylaş   E-mail ile Paylaş

1 Yorum

  1. Erdal |

    Merhaba benim adım Erdal, web siteniz gerçekten de harika görünüyor fakat şimdi ne olacak. Yani, benim gibi biri web sitenizi arama yoluyla veya sadece gezinerek bulduğunda, bundan sonra ne olacak? Sitenizden çok fazla potansiyel müşteri alıyor musunuz yoksa en azından sizi mutlu edecek kadar mı?

    Cevapla

Dilerseniz Yorum Yapabilirsiniz!